Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Дивлячись у майбутнє, сподіваюсь на зміцнення позицій нашої держави і прагну всі свої знання та досвід присвятити цьому.

 

Лісняк Андрій Євгенович

БІОГРАФІЯ

Народився 22 червня 1973 року в с. Жовтневе Тернопільського району Тернопільської області.
В 1995 році закінчив Тернопільську академію народного господарства – економіст, спеціальність “Облік і аудит”.
В людях ціную послідовність, порядність, чесність. На життєвому шляху свій професійний ріст розпочинав, працюючи механізатором у колгоспі, відтак - навчання у ТАНГ. З другого курсу академії працював на посаді бухгалтера в приватній фірмі. З 1994 року доля пов’язала мене з “ПриватБанком”. Працюючи на посадах начальника фондового відділу, кредитних ресурсів, заступника директора, у 1999 р. перейшов на роботу в Державну податкову адміністрацію у Тернопільській області.
У 2000 році заснував ТОВ “Артеміда Плюс”. У 2001 році – директор Тернопільської філії ЗАТ “Міжнародна Страхова Група”, пізніше - директор Тернопільської філії ЗАТ КБ “ПриватБанк”. На сьогодні “ПриватБанк” входить у трійку лідерів банківської системи, визнаний банком сучасних технологій. Тернопільська філія “ПриватБанку” пропонує послуги: кредитування фізичних та юридичних осіб, програми Житло-, Авто-, Товари в кредит; найновіші банківські продукти: Internet-banking, GSM-banking, поповнення мобільних телефонів, розрахунок пластиковими картками у торгово-сервісній мережі (ліцензія № 22 від 04.12.01, вул.Ст.Бандери,38, www.privatbank.com.ua).
Депутат Тернопільської районної ради, голова комісії з питань бюджету, фінансів та банківської діяльності.
Мету свого життя вбачаю в тому, щоб дарувати людям добро та бути їм корисним. На роботі завжди прагну знайти можливість увійти в проблему клієнта та успішно її вирішити. Життєвий принцип – “Немає ситуації, з якої не можна знайти вихід”.
На сьогодні я щаслива людина і завдячувати цьому повинен батькам, сім’ї, друзям. Дивлячись у майбутнє, сподіваюсь на зміцнення позицій нашої держави і прагну всі свої знання та досвід присвятити цьому.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»